Главная » 2014 » Февраль » 19 » Лицемірство уніатів!
3:05 PM
Лицемірство уніатів!

Лицемірство уніатів!

 

Така діяльність греко-католиків стає дедалі популярною в ЗМІ, яка майже щодня знаходить своє відображення в різноманітних інформаційних матеріалах.

 Знову слова лідера Української греко-католицької церкви Святослава Шевчука розходяться зі справжньою діяльністю його священиків і пастви. Складається таке враження, що пан Шевчук намагається позиціонувати себе серед українського суспільства набожним священиком та зняти з себе відповідальність за радикалізм своїх підопічних на т.зв. «євромайдані».

Така діяльність греко-католиків стає дедалі популярною в ЗМІ, яка майже щодня знаходить своє відображення в різноманітних інформаційних матеріалах. Не обійшлося тут і без відеоролику на який я нещодавно натрапив у мережі Інтернет (http://youtu.be/88NtFFdUpSc  та http://rutube.ru/video/70a99885a178ab278b6a7a72079dd916/?ref=search ).

Спочатку очам своїм не повірив, але після його перегляду волосся дибки стало. І після цього-всього Шевчук заявляє, що «Церква поза політикою і на Майдані присутня виключно як духовна частина, яка потрібна для мітингувальників, що Церква ніколи не закликала віруючих брати у руки вила і скидати владу. Вона підтримує лише мирні форми протесту, які не суперечать Законам Божим.»

Мабуть просто варто подивитися цей відеоматеріал з прямими закликами до насилля та братовбивства. І хто це говорить – все ті ж священики УГКЦ, які на людській крові намагаються популяризувати свою діяльність, перекручуючи Закон Божий у вигідному для себе руслі.

І хто Ви після таких брехливих виступів у ЗМІ та радикальних закликів у масах українського народу? Відповідь очевидна – брехливі лицеміри, які у важкий для держави час намагаються лише загострити, не без того складну суспільно-політичну ситуацію!

Ганьба таким священикам, яких після побаченого важко назвати духовними особами.

 

Просмотров: 132 | Добавил: ufolog | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: